خانه / صادرات چرم شترمرغ / نماینده صادرات چرم شترمرغ به چین

نماینده صادرات چرم شترمرغ به چین

نماینده صادرات چرم شترمرغ به چین، بسیار معروف است که در اکثر شهرهای ایران وجود دارد و خریداران و مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.

چرم شترمرغ چین

چرم لطیف شترمرغ یکی از رایج ترین مواد مصرفی برای تولید پوتین، دستکش، کیف و کت مخصوص می باشد.

این چرم از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است و توجه بسیاری از خریداران را در سراسر جهان به خو جلب کرده است و یکی از محصولات صادراتی بعضی از کشور ها است.

صادرات چرم شترمرغ

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این چرم ویژگی های خاص و  خواص منحصر به فرد آن است که مشتریان را به خود جلب می کند و موجب معروفیت و گران قیمت بودن آن می شود.

در بین انواع چرم شترمرغ، نوع خام بیشتر تقاضا را ایران دارد، اما به طور کلی می توان گفت که چرم طبیعی شترمرغ ایران به لحاظ کیفیت بین المللی می باشد و از نظر قیمت نیز، مناسب است.

یک شرکت چرم طبیعی واقعی و معتبر این امکان را دارد که چرم تولید شده اش را به دیگر کشورها از جمله: ترکیه، ایتالیا، چین، تایلند و کره صادر کند.

روغن در چرم شترمرغ

روغن شترمرغ منبع بزرگی برای اسیدهای چرب ضروری بدن است و همچنین این روغن قدرت ضدالتهابی بالایی دارد که برای درمان روماتیسم و درد مفاصل بسیار مناسب است، برای نگهداری روغن شترمرغ بهتر است دور از نور خورشید باشد و در یخچال نگهداری شود.

در زمان های قدیم از روغن شترمرغ در حتی به عنوان وسایل آرایشی، بهداشتی نیز استفاده می شد.

همچنین برای بدست آوردن چرم رنگ شده شتر مرغ از دو روش درام و پاپشی استفاده می کنند. نماینده صادرات چرم شترمرغ به چین، از محبوبیت خاصی برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
چرم ارج
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152404233
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع چرم شترمرغ

صادرات انواع چرم شترمرغ خام

صادرات انواع چرم شترمرغ خام به منظور بهره مندی کشورهای دیگر از این محصول انجام …

دیدگاهتان را بنویسید