خانه / محصولات چرم شترمرغ / برترین تولیدکننده محصولات چرم شترمرغ

برترین تولیدکننده محصولات چرم شترمرغ

محصولات چرم شترمرغ شامل چه اجناسی میشود و کیفیت آنها در چه سطحی است؟ برترین تولیدکننده محصولات چرم شترمرغ در ایران کدام شرکت است؟ لطفا در ادامه با ما باشید.
شترمرغ و محصولات حاصل از آن از تاریخچه بزرگ و پر فراز و نشیبی برخوردار است. در سال ۱۸۵۰ میلادی پرورش شترمرغ در آفریقا رواج داشت و در سال ۱۹۴۵ بعد از جنگ جهانی، اولین شرکت پرورش شترمرغ در آفریقای جنوبی راه اندازی شد و پرورش این حیوان رفته رفته افزایش یافت. عمده مصارفی که از شترمرغ به عمل می آمد در زمینه گوشت و مصارف گوشتی بود و در آن زمان کمتر به مقوله پوست و چرم این حیوان توجه میشد. در سال ۱۹۶۴ اولین کشتارگاه مختوص شترمرغ تاسیس شد و سرانجام در اوایل دهه ۷۰ میلادی نیز کارخانه های صنایع چرم و چرمسازی در نزدیکی کشتارگاه شترمرغ راه اندازی شد. امروزه یز با آگاهی های بیشتر از ارزش و کاربرد های این چرم، تولیدکنندگان زیادی وارد عرصه شده اند و با تلاش فراوان برخی از آنها لقب برترین برترین تولید کننده چرم شترمرغ را به خود اختصاص داده اند.

محصولات چرم شترمرغ

محصولات تولیدی از چرم شترمرغ

چرم شترمرغ در تولید محصولات مختلفی کاربرد دارد، ولی به دلیل گران بها بودن این چرم، تولیدکنندگان معمولا انواع چرم شترمرغ را برای تولید محصولات لوکس و شیک که قیمت بالایی نیز دارند استفاده میکنند. از مهمترین این محصولات میتوان به موارد زیل اشاره کرد:

  • کیف های مردانه و زنانه
  • کفش های مردانه و زنانه
  • کمربند های چرمی زنانه و مردانه
  • پوتین و چکمه
  • روکش صندلی خودروها
  • روکش صندلی و مبلمان خانگی و اداری

بهترین تولیدکننذه محصولات چرم شترمرغ

به دلیل ارزش بالای محصولات چرم شترمرغتولیدکنندگان این چرم به تعداد زیادی در این امر فعالیت دارند. و برخی از اینها که هم میزان تولیداتشان و هم کیفیت و تنوع محصولاتشان بالاتر است در ردیف برترین تولید کنندگان قرار میگیرند. اگر به دنبال یافتن و ایجاد ارتباط با آنها هستید لطفا با ما در سایت چرم ایران در تماس باشید.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید محصولات اصل چرم شترمرغ

خرید محصولات اصل چرم شترمرغ

مرجع بودن یک شرکت برای سفارش و خرید محصولات اصل چرم شترمرغ ، کمک بسیاری زیادی …

پاسخی بگذارید