خانه / دسته‌بندی نشده / برترین فروشگاه اینترنتی چرم شترمرغ

برترین فروشگاه اینترنتی چرم شترمرغ

چرم شترمرغ در تولید چه محصولاتی کاربرد دارد؟ در انتخاب فروشگاه اینترنتی چرم شترمرغ باید به چه نکاتی توجه کرد و بهترین وبسایت برای این امر کدام است؟ لطفا در ادامه با ما باشید.
شترمرغ یکی از بهترین موجوداتی است که خداوند آفرید و از همه اجزای بدن این موجود میتوان برای تولید محصولات مختلف استفاده کرد. گوشت شترمرغ یکی از مقوی ترین و سالم ترین گوشت ها است که خواص گوشت گوساله را دارد ولی فاقد چربی مضر کلسترول است. چربی این حیوان نیز در تسکین درد مفاصل و کمردرد کاربرد فراوانی دارد. اما میرسیم به پوست این حیوان، پوست شترمرغ بعد از تبدیل به چرم در تولید محصولات مختلف چرمی کاربرد دارد.

فروشگاه چرم شترمرغ

محصولات تولیدی از چرم شترمرغ

انواع چرم شترمرغ از طریق دباغی پوست این حیوان حاصل میشود و به دلیل گران قیمت بودن آن اکثرا در تولید محصولات لوکس و گرانبها کاربرد دارد. چرم شترمرغ به دلیل ویژگی های خاصی که دارد در میان سایر چرم ها از برتری خاصی برخوردار است. محکمی و پایداری این چرم ۶ برابر سخت تر از چرم گاو است. به دلیل وجود فولیکول های چرمی روی پوست این حیوان، چرم حاصله بسیار نرم و دارای رخ و نقش و نگاری زیباست. از جمله مهمترین تولیذات حاصا از چرم شترمرغ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیف چرمی مردانه و زنانه
  • انواع کفش مردانه و زنانه
  • تولید پوتین و چکمه های مختلف
  • روکش مبلمان و صندلی ماشین های گرانقیمت

بهترین فروشگاه اینترنتی چرم شترمرغ

تولیدکنندگان چرم شترمرغ به دلیل استقبال گسترده مصرف کنندگان. همیشه سعی در بهبود کیفیت و افزایش تولید چرم شترمرغ خام و محصولات چرمی دیگر دارند. فروشگاه چرم شترمرغ و نمایندگی های فروش این محصول تحت کنترل و نظارت تولید کننده به امر فروش میپردازد. شما میتوانید برای ارتباط با این مراکز معتبر با ما در تماس باشید. تا به سهولت به اهداف خود دست یابید.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

https://ostrichleather.ir

پاسخی بگذارید