خانه / چرم رنگی شترمرغ / بهترین انواع چرم شترمرغ رنگی

بهترین انواع چرم شترمرغ رنگی

چرم شترمرغ رنگی چیست و چه مشخصاتی دارد؟ مراکز عرضه مرغوب ترین چرم های شترمرغ رنگی کجاست؟ در این متن میخواهیم سطح اگاهی شما از موارد عنوان شده، بیشتر کنیم.
چرم ها ما را به یاد چه می اندازد؟ کیفیت بالا، عمر طولانی و لوکس و شکیل بودن، اینها مهمترین چیزهایی است که به ذهنمان می آید. اما اگر بگویم چه چرمی بهتر است؟ چه چیزی به ذهنتان میرسد؟ اینجا پای سلیقه به میان می آید و انتخاب ها مختلف و براساس سلایق و نوع محصول متفاوت میگردد. در این میان یکی از گزینه های اصلی که اکثر افراد انتخاب میکنند چرمی است که مقاوم باشد، لطافت، نرمی و نیز زیبایی دلنشینی داشته باشد. اما جواب چیست؟ کدام چرم میتواند تمام این مشخصه ها را باهم داشته باشد؟ چرم شترمرغ رنگی.

چرم شترمرغ رنگی

مشخصات انواع چرم شترمرغ رنگی

چرم شترمرغ یکی از پر طرافدارترین محصولات خامی است که در تولید اکثرا تولیدات پوشاک در اولویت اول قرار میگیرد. انواع چرم شترمرغ از طریق دباغی پوست این حیوان و پردازش آن با مواد گیاهی و معدنی پدید می آید. در طی انجام این عملیات پوست نغییر شکل یافته و به صورت کالایی خام و فساد ناپذیر در می آید. در عمل دباغی مرحله ایی بنام رنگ ریزی وجود دارد که چرم حاصل را بر اساس نیاز بازار و تولیدکنندگان به رنگ ها مختلف تقسیم بندی میکند. مهمترین خصوصیات حاصل شده در چرم شترمرغ عبارتند از:

  • عدم فسادپذیری چرم
  • مقاومت بالای چرم شترمرغ (۶ برابر چرم گاو مقاومت دارد)
  • لطافت و نرمی زیاد چرم که موجب انعطاف پذیری بالای محصول میشود
  • تنوع رنگی زیاد چرم شترمرغ

مراکز عرضه چرم شترمرغ رنگی

تولیدکنندگان چرم رنگی شترمرغ بعد از ساخت محصول فوق و آماده سازی آن، چرم ها را بر اساس اینکه بصورت خام فروخته شود یا از آنها محصولاتی نظیر کیف، کفش، کمربند و … ساخته شود، به نمایندگی های فروش و یا کارخانه های دیگری که تولید محصولات چرمی را برعهده دارند میفرستند. در اینجا شما میتوانید براساس نیاز خود با تولیدکننده و یا مراکز توزیع محصول تماس گرفته و روند خرید خود را اعلام کنید.

منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین چرم شترمرغ رنگی اصل

آغاز تولید انواع چرم شترمرغ رنگی در ایران زمینه مناسبی برای خریداران فراهم کرده است …

پاسخی بگذارید