خانه / چرم شترمرغ آسیا / تولید انواع چرم شترمرغ طبیعی آسیا

تولید انواع چرم شترمرغ طبیعی آسیا

تولید انواع چرم شترمرغ طبیعی در آسیا با توجه به نکات و استاندار های بین المللی و اتحادیه اروپا شکل می گیرد بنابراین تفاوت نباید با چرمهای قاره آفریقا داشته باشد.

بیشتر تولیدکنندگان کشورهای آسیا بخصوص کشور ایران سعی کرده اند همیشه در جایگاه بهترین ها قرار داشته باشند تا بتوانند رشد بهتری تجربه کنند و هم مشتریان و تجار ها با ظرفیت های موجود ایران آشنا و روبه رو گردند.

مرکز اصلی تولید چرم شترمرغ در آسیا، ایران هست که کارخانه چرمسازی در این کشور دارای تجربه کاری بالا و تجهیزات و دستگاه های بروز است، بنابراین دغه دغه ای به لحاظ کیفیت نمی توان داشت، اما لازم است برای اعتماد بیشتر، حداقل یکبار سمپل و نمونه های چرم شترمرغ این شرکت را از نزدیک مشاهده نمود.

تولید انواع چرم شترمرغ

انواع چرم شترمرغ به لحاظ تولید محصولات چرمی کاربرد خواهند داشت اما نوع محصول تولیدی حائز اهمیت خواهد بود.

در بین چرمهای شترمرغ، نوع بدون سوراخ و مرغوب آن برای تولید پالتو و لباس های چرمی استفاده می شود و الباقی چرم شترمرغ که تعداد اندکی سوراخ دارند، اساسا برای تولید کیف و کفش خواهند بود و البته کارگاه همیشه خود به خوبی خواهد دانست که کدام چرم برای چه محصولی استفاد گردد.

تولید چرم شترمرغ خام و طبیعی باید طبق استاندارد ها صورت گیرد تا تولیدات محصولات چرمی با مشکل مواجه نگرد و مشتری و تولیدکننده رضایت کافی و کامل را داشته باشد.

چرم شترمرغ طبیعی آسیا

در کشورهای آسیا تعداد اندکی از کشور ها هستند که چرم شترمرغ تولید نمایند و در این بین، دوباره کمتر کارخانه ای خواهد بود که چرم شترمرغ باکیفیت و ممتاز را طبق کیفیت جهانی فرآوری کند.

یک کشور تولیدکننده چرم شترمرغ در جهان باید خود نیز پرورش دهند این حیوان باشد، تا بتواند پس از کشتار پوست خام تولید کند، در غیر این صورت توان تولید چرم شترمرغ طبیعی را نخواهد داشت.

کشور ایران در جمع تولیدکنندگان چرم شترمرغ آسیا و جهان خود را اثبات کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اینترنتی عرضه انواع چرم شترمرغ طبیعی

فروشگاه اینترنتی انواع چرم شترمرغ طبیعی در عرضه چرم، جزء بهترین ها شناخته شده است، …

پاسخی بگذارید