خانه / دسته‌بندی نشده / تولید بهترین چرم ساق پای شترمرغ

تولید بهترین چرم ساق پای شترمرغ

چرم ساق پای شترمرغ چرمی که شاید برای شما نا آشنا باشد و کمتر نام آن را شنیده باشید. این چرم از بهترین نمونه های چرم به شمار می رود و تولید آن بر اساس نیاز روز بازار در بهترین حالت ممکن انجام می پذیرد.

چرم ساق پای شترمرغ
تولید بهترین چرم ساق پای شترمرغ

شترمرغ از جمله حیواناتی است که حتی از ساق پایش چرم تهیه می شود. چرمی که به لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه بوده و حتی در امور صادراتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید بهترین چرم ساق پای شترمرغ در ایران با هدف تامین نیاز بازار های خرید انجام می پذیرد. این چرم با توجه به حجم کم تر نسبت به چرم پوست بدن شترمرغ؛ مورد استفاده در ساخت وسایل ساده تر می باشد. پوست با دوام و مقاوم پای شترمرغ؛ دلیل مناسبی برای تولید چرم از این ناحیه می باشد.

تولید بهترین چرم شترمرغ

امروزه تولید چرم شترمرغ در دستور کار تولید کنندگان چرم قرار گرفته است.

چرم شترمرغ در میان چرم های سنگین قرار می گیرد و استفاده از آن برای تولید انواع ابزار ها و وسایل و لباس های چرمی انتخابی ایده آل به شمار می رود.

چرم شترمرغ در ردیف برترین و ارزشمند ترین چرم های جهان قرار گرفته است و مراکز تولیدی این چرم در کشور نیز با هدف ارائه مطلوب ترین نمونه چرم آغاز به کار کرده اند.

چرم ساق پای شترمرغ

به طور کلی چرم محصولی است که طرفداران بسیار زیادی درسراسر ایران و جهان دارد. این محصول به واسطه شرایطی ایده آل توانسته زمینه لازم جهت تولید انواع محصولات مشتق را فراهم آورد.

چرم ساق پای شترمرغ، از نمونه چرم هایی است که تولید آن در کشور به صورت کلی در اختیار تولید کنندگانی محدود قرار گرفته است. از این رو قیمت اصلی فروش آن در بازار چرم کشور همواره رو به افزایش است.

از طرفی مرکز فروش چرم ساق پای شترمرغ در کشور با فعالیتی مستقیم و بی واسطه، تمامی بستر های لازم جهت خرید و فروش این مصحول را به صورت کامل فراهم آورده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

https://ostrichleather.ir

پاسخی بگذارید