خانه / پوست چرم شترمرغ / تولید و دباغی پوست چرم شترمرغ

تولید و دباغی پوست چرم شترمرغ

تولید و دباغی پوست چرم شترمرغ در بسیاری از شهرهای ایران صورت می گیرد که با کیفیت ترین چرم ها را تولید و با قیمت های بسیار مناسب در بازار های داخلی و خارجی به فروش می رسانند.

بسیاری از چرم های طبیعی که در ایران تولید می شود، از پوست دام می باشند. زیرا کشتار دام هایی مانند گاو، گوسفند، شتر و… در ایران زیاد بوده و می توان از پوست آنها در صنایع چرم سازی به خوبی استفاده کرد.

دباغی چرم شترمرغ

پوست چرم شترمرغ

در سال های اخیر نیز پوست شترمرغ که مقاومت بسیار خوبی داشته و می توان از آن چرم مرغوبی بدست آورد، مورد توجه کارخانه های چرم قرار گرفته است.

اما برای اینکه بتوان چرم بسیار با کیفیت و درجه یک تولید کرد طبیعتا باید پوستی را انتخاب نمود که طبق اصول مشخص از لاشه کنده شده و به توان آن را با کیفیت عالی دباغی کرد.

با توجه به موضوع کیفیت چرم شترمرغ باید مرحله پوست کنی با اصول و دقت فروان شکل گیرد تا آسیبی به پوست خام وارد نگردد.

در بین مراحل تولید و دباغی پوست خام، اخرین مرحله تولید چرم شترمرغ کمی اهمیت بیشتر پیدا می کند، که ان هم رنگ آمیزی یا رنگرزی است، که این مرحله باید با بدقت انجام گیرد.

مراحل دباغی پوست شترمرغ

چرم شترمرغ در ایران قدمت زیادی ندارد اما در جهان داری پیشینه ای قوی هست و همین موجب گرانبها شدن این چرم گشته است ولی با این وجود نرخ های ایران منساب تر از دیگر کشور ها است.

دباغی پوست شترمرغ برای تولید چرم کمی دشوار تر و پیجیده تر می باشد زیرا روند تولید این نوع چرم با انواع دیگر چرمهای موجود در بازار ها تفاوت دارد و کار تولید را سخت می سازد.

کارگاه دباغی پوست شترمرغ با کیفیت این توانایی را دارد تا بازار پوست و چرم شترمرغ را رونق بیشتر بخشد تا پرورش دهندگان نیز حاشیه سود شان افزایش یابد، البته در الویت باید ابتدا کیفیت پوست خام بهتر گردد تا یک کارخانه چرم سازی قادر باشد بتواند بهترین کیفیت را ارائه نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

واردات پوست چرم شترمرغ اصل در تایلند

واردات پوست چرم شترمرغ اصل در تایلند را می توان گفت که همه ساله انجام …

پاسخی بگذارید