خانه / دسته‌بندی نشده / تولید پوتین زنانه از چرم شترمرغ

تولید پوتین زنانه از چرم شترمرغ

فواید تولید پوتین زنانه از چرم شترمرغ چیست؟ کدام فروشگاه ها عرضه این نوع پوتین را انجام میدهند؟ در ادامه به یکی از لوکس ترین و زیباترین پوتین های زنانه میپردازیم.
همانطور که قبلا گفتیم. مرغوبیت هر محصول چرم به اصالت چرم و کیفیت ساخت محصول برمیگردد. شما قطعا انتظار نداریم محصول چرمی با چرم درجه دو بخرید و این محصول عمر بالا و زیبایی محصولات درجه ۱ را داشته باشد. در اصطلاح میگن پول بده پلو بخور!

پوتین چرم شترمرغ

تولید پوتین زنانه از چرم شترمرغ

چرم شتر مرغ از دباغی و از طریق افزودن ترکیبات گیاهی و معدنی به پوشت شترمرغ تولید میشود. این چرم حاصل شده ویژگی هایی دارد که باعث میشود قیمت آن بسیار بالا باشد. ولی به شما اطمینان میدهم از خرید آن ضرر نمیکنید. چرم شترمرغ به دلیل وجود چربی خاصی در پوستش، بسیار لطیف و غیر قابل شکنندگی است. از طرفی میزان مقاومت و پایداری این چرم بسیار بالاست. تحقیقات نشان داده است چرم شترمرغ ۶ برابر چرم گاو مقاوم است. این یعنی شما با محصولی طرف خواهید شد که بسیار مقاوم و تا حد زیادی فناناپذیر است. روی چرم شترمرغ نقش و نگارهایی زیبا و دلنشین است که نه به دست بشر تولید شده و نه به وسیله ماشین آلات دباغی. این در واقع نقاشی خداوند است! در کل فواید تولید پوتین چرم شترمرغ به شرح زیل است:

  • داشتن لطافت و انعطاف پذیری دلنشین در محصول
  • مقاومت بسیار بالا محصول در برابر خوردگی
  • داشتن طرح و نقشی زیبا در محصول

فروشگاههای عرضه پوتین چرم شترمرغ

تا بحث از کیفیت و مرغوبیت محصولات چرمی می آید، فروشگاههای بزرگ پوشاک به ذهن ما میرسد. و این ذهنیت کاملا درست است. تولیدکنندگان چرم شترمرغ همیشه تلاش دارند کیفیت محصولات را بالا ببرند. همواره توصیه میشود برای خرید اجناس خود، به ویژه محصولات گران قیمتی همچون پوتین زنانه چرم شترمرغ، فقط و فقط از فروشگاههای مورد تایید و با سابقه خریداری کنید. شما همیشه میتوانید با بازار چرم ایران در ارتباط باشید تاتیم باتجربه و مجرب ما به شما در انتخاب یک محصول ایدال کمک کند.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

https://ostrichleather.ir

پاسخی بگذارید