خانه / دسته‌بندی نشده / حراج کیف چرم شترمرغ در تهران

حراج کیف چرم شترمرغ در تهران

صکیف های چرمی که از چرم شترمرغ تولید میشوند چه سطح کیفی دارند؟ حراح کیف های چرم شترمرغ توسط چه مراکزی انجام میگیرد و چگونه باید با آنها در ارتباط بود؟ در ادامه با ما باشید.
شترمرغ در کشورهای مختلف دنیا از اهمیت خاصی برخوردار است و از گذشته تاکنون پرورش آن جزو مهمترین ارکان دامداری قرار گرفته است. این حیوان به دلیل دارا بودن گوشت مقوی و فاقد کلسترول برای رژیم بیماران قلبی و عروقی اهمییت فراوانی دارد. از طرفی نیز با داشتن چربی خاصی که دارد یکی از مهمترین درمان ها را برای رفع درد های ناشی از کمردرد و درد عضلات و مفاصل به حساب می آید. در مبحث چرم این موجود نیز میتوان رتبه اول کیفیت چرم را به شترمرغ اهدا کرد.

کیف چرم شترمرغ

تولید کیف از چرم شترمرغ

انواع چرم شترمرغ از عمل دباغی پوست این حیوان حاصل میشود که با ترکیب کردم مواد شیمیایی و آهک دهی از حالت ناپایدار به حالت پایدار و مقاوم و همچنین منعطف در می آید. از دیگر خصوصیات چرم این حیوان میتوان به طرح های طبیعی روی چرم آن اشاره کرد که در واقع این نقش و نگارهای از پوست به چرم منتقل یافته است. در زمینه تولید محصولات مختلف از چرم شترمرغ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید کیف مردانه و زنانه
  • تولید کفش مردانه و زنانه
  • تولید کمربند های چرمی مختلف
  • و…

در تولید کیف های چرمی یکی از بهترین چرم ها، چرم شترمرغ است که به دلیل مقاومت و در عین حال زیبایی که دارد بهترین گزینه برای این کار است. و به کیف چرم شترمرغ تولید شده نرمی و لطافت و پایداری خاصی میدهد.

فروشگاه حراج کیف چرم شترمرغ

تولیدکنندگان چرم شترمرغ بعد از تولید ماده اولیه میکوشند بهترین اجناس چرمی را از آن تولید کنند و در این میان کیف چرم از گروه تولیدات است که با بهترین کیفیت و مرغوب ترین چرم شترمرغ تولید میشود. اگر شما نیز مجذوب این کالا شده اید برای تهیه سریع و آسان با ما در ارتباط باشید تا با کمک کارشناسان ما بهترین انتخاب را داشته باشید.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

https://ostrichleather.ir

پاسخی بگذارید