خدمات رنگرزی و دباغی چرم خام طبیعی

انجام خدمات رنگرزی و دباغی چرم خام طبیعی به عنوان مراحلی مهم و موثر در تعیین کیفیت و ظاهر نهایی چرم ها، در مرکز رسمی ارائه خدمات مذبور، انجام می پذیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دباغی چرم خام می تواند در صورت انجام شدن طبق اصول و استاندارد های لازم، نتیجه مثبتی را در بدنه چرم به ارمغان آورد.

دباغی چرم خام طبیعی

این در حالی است که انجام غیر اصولی و غیر حرفه ای دباغی، تضمین کننده کیفیت آن نخواهد بود و البته که در این صورت نباید شاهد دوام و طول عمر چرم نیز بود. خدمات رنگرزی نیز در همین راستا دنبال می گردد تا تولید محصول در تنوعی بالا و کم نظیر در کشور انجام شود.

رنگ بندی های متنوع در محصولات نشانه احترام به نگاه خریداران است. چرا که وجود یک رنگ نمی تواند تامین کننده نیاز بازار های خرید باشد. بر این اساس وجود رنگ بندی هایی متنوع برای چرم نیز موجب افزایش بازار های خرید آن خواهد شد.

خدمات رنگرزی و دباغی چرم

دباغی چرم خام طبیعی

چرم خام، پوستی فساد پذیر است که باید وارد مرحله ای به نام دباغی شود. این مرحله از پوست یاد شده یک چرم ایده آل خواهد ساخت.

در نتیجه این چرم دیگر فساد پذیر نبوده و می توان از آن در تولید بسیاری از محصولات دیگر استفاده کرد. هم چنین افزایش کارایی و دوام چرم پس از دباغی نیز موضوعی مهم و قابل توجه خواهد بود.

دباغی چرم خام طبیعی

خدمات رنگرزی چرم طبیعی

مرحله رنگرزی و رنگ زدن پوست چرم خام در زمانی صورت می گیرد که پوست تبدیل به کراست شده باشد و در این موقع چرم ها با توجه به رنگ های سفارش داده شده در بالابان قرار خواهد گرفت.

چرم طبیعی تنها در انواع رنگ های قهوه ای سوخته و روشن تولید نمی شوند. بازار های متنوع خرید محصولات چرمی نیازمند وجود تنوع بالا در میان رنگ های چرم می باشند تا تولید محصولات متنوع امکانپذیر گردد.

رنگ هایی که هر یک خریداران خاص خود را دارند. رنگرزی چرم طبیعی می تواند از جمله مهم ترین فاکتور ها در خرید و انتخاب محصولات چرمی به شمار روند.

منبع: arjcharm.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما