خانه / چرم رنگی شترمرغ / خریدار عمده چرم شترمرغ رنگی خاورمیانه

خریدار عمده چرم شترمرغ رنگی خاورمیانه

خریدار عمده چرم شترمرغ رنگی، بدون شک یک تاجر توانا در خاورمیانه و آسیا می باشد که قادر به خرید حجم بزرگی از چرم طبیعی است.

در جهان تاجران زیادی در صنعت چرم طبیعی وجود دارند و برخی از تاجران خاورمیانه با یکدیگر در ارتباط هستند تا از نرخ های بازار اطلاع پیدا نمایند، چرا که اینگونه سرعت رشد صنعت چرم شترمرغ در منطقه افزایش خواهد یافت.

خریدار عمده چرم شترمرغ

چرم خام شترمرغ به صورت رنگی در معرض فروش قرار می گیرد تا خریدار عمده در خاورمیانه بتواند آن را برای تولید کیف و کفش و لباس خریداری نماید.

چرم رنگی شترمرغ

چرم رنگی شترمرغ نمونه ای از زیباترین انواع چرم می باشد که در اندازه های مختلفی موجود است. رنگ ها و طرح های مختلف این نوع چرم به حدی متنوع است که نظر افراد را به سمت خود جلب کرده است.

چرم شترمرغ رنگی خاورمیانه

تمامی خریداران به متنوع بودن رنگ چرم شترمرغ اهمیت می دهند. به همین جهت می توان از آن به عنوان یک مزیت نام برد. مقاومت چرم شترمرغ حدودا شش برابر چرم گاو است و در عین حال انعطاف پذیری بیشتری دارد.

نقش و نگار های چرم طبیعی شترمرغ باعث ایجاد ظاهری زیبا در بافت آن می شوند که با رنگی شدن، زیبایی ان دوچندان می شود و مورد توجه قرار می گیرد.

خریدار عمده چرم شترمرغ

برای روکش صندلی ها و مبلمان از انواع چرم شترمرغ استفاده می شود. هم چنین خرید چرم شترمرغ به منظور استفاده برای روکش صندلی اتومبیل های لوکس انجام می شود.

خریدار عمده چرم شترمرغ

برخی از کفش های زنانه و مردانه را نیز با چرم شترمرغ تولید می کنند. کاربردهای مختلف چرم شترمرغ خام به طور کلی باعث خرید و فروش آن شده است.

برای خرید چرم شترمرغ به بازار مراجعه می شود تا این محصول به صورت عمده خریداری شود. فروش کلی چرم شترمرغ، قیمت آن را پایین می آورد. در نتیجه می توان چرم شترمرغ را با حجم بیشتر به قیمت مناسب تر از بازار عرضه چرم خام خریداری نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین چرم شترمرغ رنگی اصل

آغاز تولید انواع چرم شترمرغ رنگی در ایران زمینه مناسبی برای خریداران فراهم کرده است …

پاسخی بگذارید