خانه / چرم خام شترمرغ / خرید چرم خام شترمرغ اصل

خرید چرم خام شترمرغ اصل

مهمترین مشخصات چرم خام شترمرغ چیست و در چه زمینه ایی کاربرد دارد؟ مراکز خرید چرم خام شترمرغ کجاست؟ در این سایت بیشتر درباره چرم شترمرغ حرف میزنیم.
شترمرغ به عنوان یکی از مفیدترین موجودات خداست که از نظر همه چیز در رتبه بالایی قرار دارد. گوشت شترمرغ منبع غذایی و ارزش غذایی بالایی دارد و برای رژیم غذایی بیماران دچار سکته های قلبی و مغزی و چربی خون بالا بسیار تئصیه میشود. چربی بدن شترمرغ یک مسکن موثر برای درد های عضلانی و استخوانی است همچنین چربی این حیوان برای رفع اکثر مشکلات پوستی موثر است. و در نهایت چرم شترمرغ یکی از مرغوبترین چرمها به حساب می یابد که در تولید لوکسترین محصولات به کار میرود. چرم خام شترمرغ دیگر محصول نیمه آماده است که به مظور صادرات بیشتر به کار میرود.

چرم خام شترمرغ

مشخصات چرم خام شترمرغ

انواع چرم شترمرغ بعد از کشتار حیوان و کردن پوست آن و به واسطه عمل چرم سازی تولید میشوند. در این عمل پوست از حالت ناپایدار خارج شده و شکل زیبا و پایداری بنام چرم به خود میگیرند. چرم خام شترمرغ یک محصول نیمه آماده و رنگ نخورده است که بر طبق درخواست مشتری به این صورت عرضه میشوند و مراکز تولیدی هدف با انجام تغیرات و رنگ آمیزی، آن را محصولات دلخواه خود تبدیل میکنند. از مهمترین مشخصات چرم شترمرغ خام میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • فاقد برش کاری و به صورت یک دست است
  • فاقد رنگ آمیزی و بصورت بی رنگ است
  • مقاومت بالایی دارد
  • دارای رانعطاف پذیری بالایی است
  • و…

نمایندگی خرید چرم خام شترمرغ

تولیدکنندگان چرم شترمرغ، بر اساس تقاضا و خواست مشتریان و خریداران، جدای از تولید چرم آماده، به تولید چرم خام نیز میپردازند که مزیت های زیادی نیز دارد.نمایندگی خرید و فروش این محصول در سراسر کشور آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات چرم شترمرغ خام به تایلند

آیا تا کنون اطلاع داشتید که مرکز صادرات چرم شترمرغ خام به تایلند در کشور …

پاسخی بگذارید