خانه / دسته‌بندی نشده / خرید چرم شترمرغ درجه یک

خرید چرم شترمرغ درجه یک

چرم های شترمرغ چگونه تولید شده برای ساخت چه اجناسی به کار میروند؟ فروشگاههای عرضه و فروش چرم شترمرغ درجه یک در ایران کجاست؟ و اما بریم سر اصل مطلب.
شرکت های تولیدکننده چرم همواره به دنبال افزایش کیفیت محصولاتشان و جلب رضایت مشتری هستند. مشتریان همگام با پیشرفت تکنولوژی حساس تر و در واقع آگاه تر شده اند. و امروزه به دنبال لوازم لوکس و بینظیر هستند که به نحوی با طرحی های جهانی همخوان و همراه باشد. از همین رو باید به دنبال یافتن روش هایی برای بهبود کیفیت و تنوع پذیری بالاتر کالاها بود. یکی از این راهها استفاده از حیواناتی جدید برای این کار است. با بررسی های انجام شده متوجه شدیم که شترمرغ میتواند گزینه ایی مناسب برای این کار باشد. زیرا پوست این موچود خصوصیاتی دارد که چرم حاصله را به شکل بسیار زیبایی در می آورد.

خرید چرم شترمرغ

تولید چرم شترمرغ

در تولید انواع چرم شترمرغ باید ابتدا پوست این حیوان به وسیله دستگاههای دباغی ورزیده و پردازش شده و از حالت لاشگی و فسادپذیری به حالت پایدار و منعطف در بیاید. در این روند مواد شیمیایی و آنزیم های خاصی کاربرد دارند که پوست خام را به چرم آماده تبدیل میکنند. چرم ساخته شده یکسری ویژگی ها دارد که مهمترین آنها به شرح زیل است:

  • دارای رخ و نقش هایی زیبا است
  • دارای انعطاف و لطافت بالایی است
  • پایداری و مقاومت زیاد و ۶ برابر از چرم گاوی بیشتر است

از این چرم میتوان برای تولید انواع محصولات چرمی نظیر: کفش، کمربند، کلاه، کیف و سایر اجناس لوکس استفاده کرد.

فروشگاههای خرید چرم درجه یک شترمرغ

نمایندگی چرم شترمرغ با توزیع و فروش انواع محصولات شیک و لوکس، سعی در افزایش رضایت مندی مشتریان و فروش بالاتر خود دارند. برند های مختلف اجناس چرم شترمرغ نیز با راه اندازی مراکز فروش ویژه چرم شترمرغ اعلا. بر همکاری در این زمینه کمک میکنند. شما دوستان برای خرید چرم شترمرغ میبایت با این مراکز در ارتباط بوده و اجناس مورد نظرتان را با قیمتی مناسب خریداری کنید.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

https://ostrichleather.ir

پاسخی بگذارید