خانه / صادرات چرم شترمرغ / صادرات چرم شترمرغ به خارج

صادرات چرم شترمرغ به خارج

خصوصیات اصلی و بارز چرم شترمرغ که باعث ارزشمندی بالای آن شده است، چیست؟ صادرات چرم شترمرغ چه فوایدی دارد و این صادرات به کدام کشورها انجام میشود؟ و اما جواب سوالات بالا.
شترمرغ یکی از حیوانات حلال گوشت و باارزش است که مصارف گوناگونی از آن به عمل می آید. چرم شترمرغ یکی از لطیف ترین و مقاوم ترین چرم های موجود در دنیاست. این چرم به دلیل وجود چربی های مخصوصی که در پوست این حیوان است، منحصربفرد میباشد.

صادرات چرم شترمرغ

برخی خصوصیات چرم شترمرغ

چرم شترمرغ از دباغی پوست این حیوان بدست می آید این چرم بسیار لطیف و منعطف است. یکی از بارزترین ویژگی هایی که این چرم را از بقیه برتر کرده است، مقاومت بالای آن است میزان پایداری آن شش برابر چرم گاو است که این بر ارزش و برتری داشتن این محصول می افزاید. نقش رو نگار روی چرم شترمرغ زیبایی و رخ جالبی به آن داده است که این سه ویژگی باعث گران بها شدن محصول میشود.

فواید صادرات چرم شترمرغ

همان گونه که پیش تر بیان کردیم، چرم پوست شترمرغ به دلیل خصوصیا خاصی که دارد بسیار گرانبهاست و فقط در تولید محصولات تزینی و لوکس کاربرد دارد. بنابراین صادرات این محصول به خارج میتواند بسیار پردرآمد و سودآور باشد و شما را به یک صادرکننده قوی و ثروتمند تبدیل نماید. به شرط این که شما بتوانید تامین کننده بزرگی با قیمتی مناسب پیدا کنید، که پشتیبان شما باشد. از جمله مهمترین کشورهایی که معمولا صادرات چرم شترمرغ به آنها انجام میشود، روسیه و ایتالیا هستند. شما میتوانید از طریق فضای مجازی و وبسایت های معتبری که در ین امر مشارکت دارند، با صادرات این محصول گران بها بیشتر آشنا شوید. ما نیز همیشه آماده کمک به شما عزیزان هستیم.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع چرم طبیعی شترمرغ به ایتالیا

چرم طبیعی چقدر از ایران صادرات دارد؟ چگونه چرم شترمرغ به قاره اروپا کشور ایتالیا …

پاسخی بگذارید