خانه / چرم شترمرغ کراست / صادرات چرم شترمرغ کراست به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ کراست به ترکیه

ترکیه یکی از مشتریان چرم کراست شترمرغ می باشد که در امر صادرات آن، فروشندگان ایرانی خیلی خوب عمل کرده اند. در واقع بیشترین خرید و فروش ما در میان کشورهای اروپایی، به این کشور بوده است.

چرم شترمرغ را شاید بتوان یک تحول در صنعت چرمسازی قلمداد کرد. از زمانی که این نوع چرم شناخته و در مصارف مختلف به کار برده شد، تقریبا ذهن تمامی بازارهای جهانی معطوف به این محصول گشت و طبیعتا ایران نیز از قافله عقب نماند. چرمهای تولید شده توسط پوست شترمرغ در ایران به قدری کیفیت دارند که حتی کشورهای اروپایی پیشرفته نظیر ایتالیا را نیز به سمت خود می کشانند.
یکی دیگر از کشورهایی که طالب چرم شترمرغ ایرانی است، ترکیه می باشد. این کشور با اینکه حرف اول را در صنعت پوشاک دنیا می زند و حتی بازارهای کشور ما را کاملا قبضه کرده است، اما در چرم حرفی برای گفتن در برابر ایران ندارد و اخیرا نیز اقدام به واردات چرم شترمرغ ایران کرده است. حال می توان گفت در یک حوزه مطرح توانستیم با ترکیه وارد رقابت جدی شویم؛ رقابتی که می تواند ثمرات بسیار زیادی برای ما داشته باشد.
چرم شترمرغ کراست

فروش محصولات چرم شترمرغ

چرم شترمرغ بیشتر در تولید اکسسوری و محصولات مختلف به کار می رود و عمده جنس تولید شده از آن، کیفهای پول و کیفهای زنانه می باشند. ترکیه نیز به دلیل اینکه در صنعت مد و پوشاک یکی از قدرتهای جهان محسوب می شود، سعی می کند از چرم شترمرغ در این حیطه استفاده فراوان و بهینه ای نماید. اخیرا دیده شده که علاوه بر چرم خام شترمرغ و حتی کراست آن، اقدام به تهیه محصولات آن نیز از کشور ما کرده است. این نشان می دهد که نرخ نهایی محصولات برای این کشور مقرون به صرفه تر می باشد و از طرفی ذوق و هنر ایرانیان را در طراحی محصولات چرمی به خوبی می شناسد. لذا کم کم دیده می شود که سفارش محصولات آماده را نیز در دستور کار داده است تا جنس آماده شده و نهایی را تهیه نموده و مستقیما وارد بازار کار خود نماید.
تولیدکنندگان داخلی نیز کم کم روال کار خود را تغییر می دهند و گرایش خود را بیشتر به سمت چرم شترمرغ می برند. البته این کار چندان هم کار صحیحی نیست. با اینکه چرم شترمرغ طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده؛ لکن بازار جهانی نیاز به چرمهای دیگر نیز دارد. پس نباید تمام تمرکز را صرفا روی تولید چرم شترمرغ گذاشت. بلکه این محصول نیز جزوی از تولیدات شود و بسته به شرایط زمانی مناسب، روی آن برنامه ریزی کرده و فعالیت نمود.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع چرم طبیعی شترمرغ به ایتالیا

چرم طبیعی چقدر از ایران صادرات دارد؟ چگونه چرم شترمرغ به قاره اروپا کشور ایتالیا …

پاسخی بگذارید