خانه / چرم / صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

صادرات چرم و محصولات چرمی به کشور زیادی انجام می شود اما نسبت تولید کمتر است، البته خرید و فروش چرم متعادل هست، روسیه، ترکیه و اروپا یکی از طرفداران اصلی اند.

صادرات چرم و محصولات چرمی
صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

چرم و محصولات چرمی از محبوبت ترین محصولاتی محسوب می شوند که صادرات مرغب ترین نوع از آن ها به سایر نقاط امکان پذیر شده است.

محصولات چرمی از تنوع بالایی برخوردار هستند که از جمله آن ها میتوان به کیف، کفش، کمربند و لباس اشاره نمود. چرم و سایر محصولات آن با رنگ های زیبایی در تولیدی های سراسر کشور تولید می شود و به روسیه ارسال می گردد و از قیمت نسبتا بالایی نیز برخوردار می باشد.

صادرات چرم و محصولات چرمی

صادرات چرم و محصولات چرمی
صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

چرم جنسی است که محصولات تولید شده با بهره گیری از آن از سال های بسیار دور تا به امروز مورد استفاده قرار می گرفته است. محصولات چرمی از حیث کیفیت و مقاومت بالایی که دارا هستند، این امکان را فراهم می آورند تا بتوان از آن ها در مدت زمان طولانی استفاده کرد.

محصولات چرمی با قیمت های مختلفی به بازار عرضه شده است که همین امر موجب شده تا تمام افراد بتوانند این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

محصولات چرمی ایران

صادرات چرم و محصولات چرمی
صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

چرم ایرانی از باکیفیت ترین و مقاومترین نوع چرم محسوب می شود که سالانه با قیمت بسیار مناسبی به سایر نقاط جهان صادر می شود.

محصولات چرمی ایرانی برای تمام افراد با سلیقه ها و نیازهای مختلف تولید شده که در نتیجه موجب شده تا بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد. این محصولات به گونه ای تولید شده اند که در فصول مختلف در محصولاتی متنوع متناسب با آن فصل نیز قابل استفاده هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید کیف پول دست دوز چرم شترمرغ باکیفیت

کیف پول چرم با چه ساختار، طرحی و تولید می شود؟ دست دوز بودن آن …

پاسخی بگذارید