خانه / فرش چرم شترمرغ / عرضه ویژه فرش چرم شترمرغ

عرضه ویژه فرش چرم شترمرغ

فرش چرم شترمرغ چیست و چه ویژگیهایی دارد؟ کدام فروشگاهها فروش ویژه فرش شترمرغ را برعهده دارند؟ در این مطلب میخواهیم درباره فرش لوکس حرف بزنیم که از چرم شترمرغ ساخته میشود.
خیلی سریع ، مطمین و آسان اقدام به خرید یا فروش این کالا بکنید. علم و تکنولوژی در قرن ۲۱ به ما میفهماند که پیشرفت شوخی بردار نیست. اگر کمی به دور اطرافتون نگاه کنید و این وضعیت را با ۱۰سال پیش مقایسه کنید خواهید فهمید که من چه میگویم. سرعت پیشرفت علم و دانش بشر مانند گسترش جهان میماند. همین الان که شما در حال مطاله یک خط از این مطلب هستید، میلیارد ها کیلومتر بر وسعت جهان افزوده میشود. در تمام زمینه ها و برای همه محصولات پیشرفت به شکلی لجام گسیخته در حال افزایش است. فرش نیز از این قاعده مستثنا نیست. فرش ها در دهه گذشته از نخ های مختلفی ساخته میشدند ولی امروز بحث فرش چرم است. فرشی که از چرم حیوانات ساخته میشود.

فرش چرم شترمرغ چیست؟

همانطور که قبلا گفتیم، چرم شترمرغ از طریق دباغی پوست با مواد گیاهی و معدنی از حالت فسادپذیر خارج شده و به شکل پایدار و منعطف در می آید. این چرم بسیار مقاوم است و میزان مقاومتش ۶ برابر چرم گاو است. از طرفی چرم شترمرغ بسیار لطیف و انعطاف پذیر است و برای تولید محصولات لطیف و لوکس کاربرد زیادی دارد. اما این چرم به تازگی در تولید فرش نیز به کار میرود. انواع چرم شترمرغ که قرار است به فرش تبدیل شود، در حین دباغی به وسیله مواد ضد میکروب، به شکل آنتی باکتریال در میاید تا خدای نکرده مشکلی برای مصرف کننده ایجاد نکند.

فرش چرم شترمرغ

فروشگاه عرضه کننده فرش چرم شترمرغ

اگر به دنبال خرید فرش چرم شترمرغ که کالای گرانقیمت و کمیاباست، هستید توصیه همیشگی من خرید از نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز است. شما میتوانید اطلاعات تماس این مراکز را از طریق اینترنت و یا شبکه ملی اطلاعات بدست آورید. شما همچنین میتوانید از طریق این وبسایت با ما در ارتباط باشید.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم شترمرغ ایران

مرکز فروش چرم شترمرغ کراست اصل

تهیه چرم شترمرغ کراست اصل همیشه باید از طریق مراکز فروش معتبر صورت گیرد. زیرا …

پاسخی بگذارید