خانه / چرم شترمرغ ایران / فروش چرم شترمرغ در بازار ایران

فروش چرم شترمرغ در بازار ایران

فروش چرم شترمرغ در بازار ایران بخصوص تهران به حد قابل قبولی هست اما نوع کیفیت پایین تر آن، اما چرم درجه یک شترمرغ بیشتر صادراتی محسوب شده و روانه دیگر کشور ها می گردد.

همیشه کارخانه در تلاش بوده بهترین چرمها را به جهت داخل و خارج تولید نماید، ولی به طور کامل نمی توانند این کار را انجام دهد، زیرا پوست خام شترمرغ ممتاز و مرغوب کمتر پیدا می گردد و آن دسته هم پس از دباغی مستقیما صادرات می گردد.

در بازار ایران مصرف کنندگان چرم طبیعی شترمرغ خاص هستند و کمتر می باشد و به همین خاطر تولیدکنندگان هدف خود را و بازار اصلی را در خارج از کشور ایران می بینند.

عرضه و فروش چرم شترمرغ در بازار تهران، تا حدودی کاری سخت و دشوار به حساب می رود،‌ و اگر داخل کشور فروش نرود، مسئولیتی سخت برای مدیران شرکت ها و کارخانه ایجاد می کند، در همین خاص هدف اصلی شرکتها،‌فقط صادرات هست و برای راغب نمودن مشتریان در صادرات، لازم بوده تا فقط چرم شترمرغ باکیفیت برای این موضوع انتخاب شود.

فروش چرم شترمرغ در بازار

امروزه کارخانه چرم شترمرغ ایران تصمیم گرفته میزان صادرات و فروش خود در کل با تولید بیشتر مقداری افزایش دهد تا بتواند بازار داخلی و سراسر کشور را پوشش دهد و مشکلی برای تولیدکنندگان محصولات چرمی ایجاد نشود.

فروش چرم شترمرغ فقط با کسب رضایت مشتریان امکان پذیره بوده و هست.

صادرات چرم شترمرغ ایران

معمولا اغلب شرکتهای ایرانی، در زمان صادرات محصولات خود، از بیشترین قدرت خود استفاده کرده اند و نهایت تلاش را انجام می دهند.

در صادرات چرم شترمرغ ایران، شرکت برتر همیشه در راس و اوج قرار داشته است و اکثر موارد صادراتی متعلق به این شرکت بوده و هست.

در صادرات چرم مسئولیت شرکت به حد بالایی افزایش خواهد یافت و این مورد باعث قوی یا ضعیف شدن می گردد اگر مثل همیشه به خوبی انجام شود، قطعا شرکت رشد ویژه ای را تجربه خواهد نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بزرگترین عرضه کننده چرم شترمرغ در ایران

تعدادی از بزرگ ترین مراکز عرضه کننده چرم شترمرغ را می توانید با جستجو و …

پاسخی بگذارید