خانه / چرم شترمرغ ایرانی / قیمت برتر چرم شترمرغ مرغوب ایرانی

قیمت برتر چرم شترمرغ مرغوب ایرانی

قیمت برتر چرم شترمرغ مرغوب ایرانی یکی از دلایل پرفروشی این نوع چرم است. این چرم در سراسر بازار های ایران با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسد و مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

قیمت چرم شترمرغ

چرم شترمرغ

چرم شترمرغ دارای خواص بسیار زیادی است و در عرصه های زیاد و متفاوتی مانند: کیف و کفش دوزی و حتی لباس های چرمی به کار می رود.

همچنین چرم شترمرغ در بسیاری از شهرهای ایران تولید می شود که شهر تهران یکی از معروف ترین تولیدی های چرم شترمرغ محسوب می شود که انواع چرم شترمرغ را با کیفیت های بالا روانه بازار مصرف کنندگان می کند.

یکی از خواص چرم طبیعی شترمرغ این است که در برابر آب مقاوم است و یکی از پرفروش ترین چرم هایی است که به کشورهای درخواست کننده نیز صادر می شود.

چرمهای بدست آمده شترمرغ، به دو صورت چرم بدن و ساق پا در کارخانه تولید و سپس به بازار عرضه می گردد که نوع ساق پا درخواست بیشتری در بازار ها دارد.

چرم شترمرغ مرغوب

پوست شترمرغ با گذشت از روند و مراحل دباغی تبدیل به چرم می گردد و پس از فرآوری شدن بصورت کامل یا در موقع کراست و فینش شدن، گرید و درجه کیفی آن توسط کارخانه مشخص خواهد میشود تا در نهایت چرم طبیعی شترمرغ وراد بازار گردد.

نحوه برش، کوچکی و بزرگی پوست و سالم بودن پوست شترمرغ تاثیر زیادی در قیمت آن دارد که پرورش دهندگان باید به خوبی مراقب این پرندگان باشند تا از خطراتی که ممکن است قیمت پوستشان را پایین بیاورد جلوگیری کنند.

همچنین محصولاتی که از چرم شترمرغ به دست می آیند با قیمت بالاتری به فروش می رسند. قیمت چرم شترمرغ مرغوب ایرانی یکی از دلایل محبوبیت این نوع چرم است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروشگاه مرکزی چرم شترمرغ ایرانی خام

فروشگاه مرکزی چرم شترمرغ در آسیا قادر به ارائه انواع چرم خام و فینیش ایرانی …

پاسخی بگذارید