خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت جدید چرم شترمرغ در بازار

قیمت جدید چرم شترمرغ در بازار

قیمت جدید چرم شترمرغ در بازار، گاهی تغییراتی دارد اما، نه بصورتی که باعث اعتراض یا نارضایتی مشتریان گردد و البته این بیشتر برای رونق صنعت چرم بوده هست و در اصل دلیل بیشتر شدن قیمت به خاطر بالا رفتن مواد اولیه برای دباغی و چرم سازی می باشد.

شرکت های چرم سازی تا حدودی مسئول رشد یا ضعیف شدن صنعت چرم میدانند و این سبب خواهد شد تا هر اقدامی نمایند تا به بهتر شدن کسب و کار محصولات چرمی قدمی بردارند.

در همین جهت برای قیمت چرم شترمرغ در داخل کشور تغییری داده نشده است اما کیفیت نسبت به چندین سال قبل افزایش یافته و بالا رفتن قیمت فقط مخصوص صادرات می باشد ولی باز هم این تغییرات قیمت زیادی نبوده است.

وقتی که چرم شترمرغ در بازار جهانی جزء ارزمشند ها واقع شده، به سادگی نمی توان از کنارش عبور نمود و باید قیمت عادلانه ای کارخانه برای آن تعیین کند، قطعا مدیران شرکتها دارای سمت بالا بررسی زیاده کردن اند تا به این نتیجه رسیدند تا مقدار قیمت جدید چرم مخصوص صادرات را بالاتر ببرند.

چرم شترمرغ در بازار

یک تصمیم ساده در خصوص چرم شترمرغ می تواند بازار ای کالا را دچار تحولات شدید یا کم کند، برای اینکه بتوان به خوبی چرم شترمرغ عرضه نمود، باید بازار تقاضا متعادلی داشته باشد،‌ اما همیشه اینگونه نبوده.

کارخانه چرم شترمرغ خاورمیانه همیشه سعی کرده به بهترین نحوه عمل کند تا حد توانایی کمی بازار را پیش بینی کنند تا گار تغییراتی ایجاد شد، قیمت تغییری نکند.

قیمت جدید چرم ها

در سال ۹۷ مقدار اندکی قیمت چرم طبیعی تغییر کرده البته تا حدودی بر روی چرم مصنوعی تاثیر خواهد گذاشت و بیشتر این تغییرات بر روی چرم هایی مثل شترمرغ بوده، البته هنوز تغییری بر روی آن ایجاده نشده هست و به مرور زمان اثر خود را می گذارد.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ در بازار در حال حاظر بین ۱۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ تومان می باشد که این قیمت دقیق نیست و باید از مدیر فروش استعلام گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

https://ostrichleather.ir

پاسخی بگذارید