خانه / محصولات چرم شترمرغ / قیمت محصولات چرم طبیعی شترمرغ

قیمت محصولات چرم طبیعی شترمرغ

در تجارت قیمت چرم شترمرغ طبیعی و خام بسیار اهمیت داشته و قبل از تولید محصولات باید مورد بررسی و آنالیز واقع گردد، تا میزان سود و توجیه اقتصادی آن بدست آید.

داشتن قیمت دقیق، نقطه آغاز برای بدست آورد نرخ نهایی یک محصول هست و اگر نتوان قیمتهای درست و نسبتا دقیقی از چرم شترمرغ داشت، شاید در آنالیز و شروع تولید یا ایجاد کسبو کار تولید محصولات چرمی دچار مشکل شد.

قیمت محصولات چرم شترمرغ با در نظر گرفتن، میزان مصرف چرم طبیعی در محصول بدست می آید و همچنین زمان صرف شده در تولید و دوخت محصول های چرم نیز، محسابه می گردد.

اکثر مواقع افراد با نگاه کردن به قیمت محصولات چرمی، انتخاب می کنند و اگر محصولات چرم طبیعی، قیمتهای عادلانه ای نداشته باشد، شاید مشتریان از سفارش و انتخاب خود صرف نظر کنند.

محصولات چرم طبیعی

همه ی باید به خوبی بدانیم که محصولات چرم طبیعی کمی گران بوده و بسته به نوع چرم به کار برده شده در محصول قیمت گذاری می شود، محصولی که از چرم شترمرغ آمده گشته است، قطعا ارزش بالاتر نیز خواهد داشت.

اگر تولید محصولات چرم شترمرغ در کارگاه بالا باشد، هزینه ثابت معمولا کاهش خواهد یافت و این سبب کاهش قیمت محصولات چرمی می شود و چناچه مشتریان سفارش عمده بدهند، شرکت سود خود را به شکل قابل توجه ی کم خواهد نمود.

محصولات چرم طبیعی شترمرغ

امروزه محصولاتی که چرم تولید میگردد بسیار زیاد بوده و هر روز نیز بر مدل و طرح آنان افزوده می شود.

کارگاه های تولیدی برای ساخت یک محصول از چرم طبیعی، مراحل زیادی را پشت سر می گذارند، در واقع یک طرح و مدل برای اینکه ساخت شود، تجریه و تحلیل زیادی خواهد شد و نیاز به بازار سنجی هم دارد.

محصولات چرم طبیعی زیبایی خاصی دارند،‌ البته اگر با ذهن خلاق ساخته شده باشد که بدون شک اینگونه خواهد بود.

یک برند و شرکت معتبر در زمینه تولید و دوخت کیف، کفش، کمربند، پوتین و جاسوئیچی چرم، همیشه جایگاه بالایی دارد، زیرا تجربه چنین شرکتهایی بر کیفیت، قیمت و زیبایی اثر بالایی می گذارد.

به خاطر ارزش داشتن چرم شترمرغ و گران بودن بعضی از تاجران این نوع چرم را برای صادرات یا واردات انتخاب می کند و سود زیادی برای آنان در بر دارد، البته بازار مختص به خود را دارد.

محصولات چرم شترمرغ

قیمت محصولات چرم طبیعی

کیفیت چرم طبیعی در محصولات برای همه ی ما اثبات شده هست و در این مورد شکی وجود نخواهد داشت.

در مواردی نیز دیده شده که کیف یا کفش تولید شده کیفیت های پایینی داشته اند و این به خاطر استفاده از چرم طبیعی با درجه کیفی ضعیف هست و بدون شک نیز قیمت های بسیار ناچیزی برای آنان در نظر گرفته می شود.

یک شرکت و تولیدکننده معتبر به ندرت پیش می آید که محصول بی کیفیت تولید نماید، مگر اینکه قصد از بین بردن برند خود را داشته باشد یا اینکه مشتریان عمده خود سفارش چنین محصولاتی را داده باشند.

زمانی که شرکت قرارداد برای تولید و ساخت محصولات چرم طبیعی امضاء می کند، نهایت تلاش خود را بکار می گیرد و پایین تر حد قیمت های را در نظر خواهد گرفت.

قیمت محصولات چرم

اما در مورد قیمت محصولات چرم طبیعی شترمرغ باید گفت، نسبت به کیفیت مناسب بوده و قیمت هر کیف زنانه بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان در ایران هست و در خارج از کشور قیمت ۷۰ تا ۲۵۰ دلار می باشد.

در مورد قیمت کفش چرم شترمرغ نیز برابر با ۱۰۰ ۳۵۰ هزار تومان بوده و پس از صادرات قیمت ۱۰۰ دلار تا ۳۰۰ دلار برای آن تعیین می شود.

تمام قیمت محصولات چرم بصورت حدودی بوده و جهت سفارش بطور دقیق برای هر نمونه مشخص می شود و در صورت تعداد زیاد تخفیف برای آن در نظر گرفته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید محصولات اصل چرم شترمرغ

خرید محصولات اصل چرم شترمرغ

مرجع بودن یک شرکت برای سفارش و خرید محصولات اصل چرم شترمرغ ، کمک بسیاری زیادی …

پاسخی بگذارید