خانه / چرم خام شترمرغ / قیمت هر پا چرم شترمرغ طبیعی خام

قیمت هر پا چرم شترمرغ طبیعی خام

قیمت هر پا چرم شترمرغ نسبت به دیگر چرم های طبیعی و خام معمولی دیگر ممکن است بالا باشد اما قیمت ایران نسبتا از نرخ های جهانی بسیار مناسب تر هست و این موضوع را تاجران و تولیدکنندگان ترکیه و کشور های اروپایی به خوبی متوجه می گردند.

در آینده افراد زیادی ارزش واقعی چرم شترمرغ را خواهند فهمید و پس از آن احتمالا خرید می کنند، دلیل اصلی استقبال کم از این چرم خام و طبیعی، آشنایی کم تولیدکنندگان محصولات چرمی است.

اگر یک تولیدکننده محصولات چرمی برند دستاورد های بیشتری از یک شرکت معمولی داشته باشد، به احتمال زیاد کارخانه دباغی و چرم سازی، تخفیفات زیادی را در نظر می گیرند و اینگونه قیمت کاهش پیدا می کند، چون تمام کارخانه ها به خوبی میدانند که قرارداد بستن به برند های معتبر و بزرگ برایشان سود خوبی خواهد داشت.

اما باز هم باید دانست که قیمت حداکثر و حداقل هر فوت و پا چرم طبیعی و خام شترمرغ چقدر هست تا بتوان پیش بینی دقیق انجام داد و هم اینکه قیمت نهایی محصولات چقدر در می آید.

چرم شترمرغ طبیعی خام

چرم شترمرغ طبیعی یا خام با هر کیفیتی در ایران به تولید می رسد و هر کدام قیمت مخصوص خود را دارد که با توجه به این موضوع باید فهمید، اول باید کیفیت مشخص شود تا قیمت دقیق تعیین شود، در ضمن گرید های صادراتی به ندرت داخل کشور به فروش می ود.

چرم خام شترمرغ نیز پایین تری دارد و فقط مختص صادرات هست و برای تولید محصول چرمی نیز کمتر مورد استفاده واقع می شود، در نتیجه باید نوع چرم شترمرغ رنگی و طبیعی انتخاب گردد.

قیمت هر پا چرم

قیمت هر پا چرم شترمرغ

در دنیا امروز کارخانه و شرکت ها بر روی قیمت گذاری هر پا چرم شترمرغ، دقت بخصوصی دارند، چون اگر مقداری قیمتشان بالاتر از حد خود باشد، بی شک منجبر به ورشکستگی شان خواهد شد، با این وجود باید فهمید که اغلب شرکت ها قیمت منصفانه و متعادلی برای چنین محصولی در نظر گرفته اند و اگر قیمت بالاتر باشد بی شک یک تاجر خواهد می فهمد.

قیمت هر پا چرم شترمرغ در بازار جهانی برابر ۱۵ تا ۱۹ دلار هست که یک جلد چرم شترمرغ ۱۵ فوتی قیمتی ۲۲۵ و ۲۸۵ دلاری دارد اما در این قمیت ها از این مقدار بسیار پایین تر می باشد، می توان با یک پیامک یا تماس تلفنی لیست قیمت دقیق چرم شترمرغ طبیعی و خام را بدست آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اینترنتی عرضه انواع چرم شترمرغ طبیعی

فروشگاه اینترنتی انواع چرم شترمرغ طبیعی در عرضه چرم، جزء بهترین ها شناخته شده است، …

پاسخی بگذارید