خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

چرم شترمرغ چه خواص و ویژگیهایی دارد؟ چرا چرم شترمرغ بسیار گران است؟ مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران کجاست؟ در این سایت قصد دارم شما را با چرم شترمرغ آشنا کنیم.
شترمرغ به دلیل جثه بزرگ و همچنین داشتن بال و پر به این اسم ملقب شده است. این حیوان بسیار ارزشمند است و تقریبا از همه جای آن میتوان در مصارف مختلف استفاده کرد. گوشت آن برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی و چربی خون بالا مفید است، از چربی این حیوان برای درد مفاصل و رفع اکثرا بیماری های پوستی استفاده میشود. یکی از زیباترین، مقاوم ترین و لطیف ترین چرم ها، چرم شترمرغ است. اگر از خواص شترمرغ حرف بزنیم شاید به اندازه چندین کتاب میشود صحبت کرد.

چرم شترمرغ

خواص و ویژگیهای چرم شترمرغ

چرم شترمرغ به دلیل چربی خاصی که در پوستش موجود است، خواص فوق العاده ایی بدست آورده، این چربی باعث شده که بعد از دباغی پوست شترمرغ با مواد معدنی و گیاهی، چرم حاصل بسیار مقاوم و انعطاف پذیری بالایی پیدا کند به طوری که مقاومت چرم این حیوان شش برابر چرم گاو است. و لطافت این چرم از تمام چرم های موجود بیشتر است. رخ زیبای چرم شترمرغ باعث ایجاد نقش و نگارهای بسیار زیبا و خیره کننده شده و تمام این ویژگی ها باعث شده این چرم در رده گران بهاترین چرم ها قرار گیرد. در سرتاسر دنیا از چرم شترمرغ برای استفاده در اجناس گران قیمت استفاده میشود. در اروپا و امریکا این چرم به ترتیب در تولید کیف های گران قیمت و تولید چکمه و کمربند استفاده میشود. شرکت های بزرگ خودروسازی نیز در تولید صندلی و روکش داخلی اتاق خودرو از این محصول استفاده میکنند.

مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

به دلیل گران قیمت بودن این محصول، مراکز و فروشگاه های چرم شترمرغبه تعداد زیاد به امر خرید و فروش این کالا روی آورده اند. و به دلیل گسترش و سوذآوری این محصول، بازار خرید و فروش چرم های تقلبی داغ است و افرادی نیز به دلیل عدم اگاهی و معامله با مراکز غیرمجاز فریب خورده و متضرر میشوند. بهتر است همیشه فقط از فروشگاهای مجاز و مطمین برای خرید استفاده کنید. شما میتوانید از طریقمراکز فروش چرم شترمرغبا ما در ارتباط باشید.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

https://ostrichleather.ir

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام