خانه / چرم شترمرغ / مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

چرم شترمرغ چه خواص و ویژگیهایی دارد؟ چرا چرم شترمرغ بسیار گران است؟ مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران کجاست؟ در این سایت قصد دارم شما را با چرم شترمرغ آشنا کنیم.

شترمرغ به دلیل جثه بزرگ و همچنین داشتن بال و پر به این اسم ملقب شده است. این حیوان بسیار ارزشمند است و تقریبا از همه جای آن میتوان در مصارف مختلف استفاده کرد. گوشت آن برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی و چربی خون بالا مفید است، از چربی این حیوان برای درد مفاصل و رفع اکثرا بیماری های پوستی استفاده میشود. یکی از زیباترین، مقاوم ترین و لطیف ترین چرم ها، چرم شترمرغ است. اگر از خواص شترمرغ حرف بزنیم شاید به اندازه چندین کتاب میشود صحبت کرد.
مرکز فروش چرم شترمرغ
مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

خواص و ویژگیهای چرم شترمرغ

چرم شترمرغ به دلیل چربی خاصی که در پوستش موجود است، خواص فوق العاده ایی بدست آورده، این چربی باعث شده که بعد از دباغی پوست شترمرغ با مواد معدنی و گیاهی، چرم حاصل بسیار مقاوم و انعطاف پذیری بالایی پیدا کند به طوری که مقاومت چرم این حیوان شش برابر چرم گاو است. و لطافت این چرم از تمام چرم های موجود بیشتر است.

مرکز فروش چرم شترمرغ
مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

رخ زیبای چرم شترمرغ باعث ایجاد نقش و نگارهای بسیار زیبا و خیره کننده شده و تمام این ویژگی ها باعث شده این چرم در رده گران بهاترین چرم ها قرار گیرد. در سرتاسر دنیا از چرم شترمرغ برای استفاده در اجناس گران قیمت استفاده میشود. در اروپا و امریکا این چرم به ترتیب در تولید کیف های گران قیمت و تولید چکمه و کمربند استفاده میشود. شرکت های بزرگ خودروسازی نیز در تولید صندلی و روکش داخلی اتاق خودرو از این محصول استفاده میکنند.

چرم شترمرغ در ایران

معمولا هر کشوری در جهان، در تولید برخی از کالا ها و محصولات توانایی هایی دارند و آن کشور با یک صنعت خاص می شناسند، در حال حاظر ایران در صنعت چرم سازی طبیعی قدرت زیاد پیدا کرده است و انواع چرم طبیعی را با بهترین کیفیت تولید می نماید.

چرم شترمرغ در ایران
مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

یکی از بهترین چرمهای مورد تولید در ایران، مربوط به چرم شترمرغ ایرانی است که هم اکنون بسیاری از کشور های جهان، به خوبی میدانند که ایران سهم بزرگی در تولید چرم شترمرغ دارد.

آفریقا اولین تولیدکننده چرم شترمرغ در جهان بشمار می رود و ایران توانسته به عنوان دومین تولیدکننده این چرم طبیعی در جهان شناخته شود و این نشان می دهد که چرم شترمرغ ایرانی سهم قابل توجهی در دنیا دارد.

چرم شترمرغ در ایران توسط چند کارخانه مجهز و مدرن به تولید می رسد که این کارخانجات بطور کاملا تخصصی بر روی چرم شترمرغ در حال فعالیت هستند.

قیمت چرم شترمرغ

همیشه برای تاجران و کارخانه چرم شترمرغ چندین پارامتر مورد اهمیت بوده است که به آن اشاره می کنیم:

  • نحوه دباغی
  • نوع مواد اولیه به کاربرده شده
  • مواد گیاهی یا شمیایی
  • نوع رنگ و نحوه رنگ زدن
  • گرید بندی – سورت بندی
  • کیفیت
  • قیمت و …

اما مهمترین موارد مدنظر یک تاجر یا تولیدکننده محصولات چرمی، قیمت و کیفیت می باشد که عوامل اصلی در تصمیم گیری برای خرید بشمار خواهد رود، بنابراین از سمت کارخانه سعی شده تا هر دو مورد بصورت کاملا تراز با یکدیگر قرار داشته باشند تا هر دو طرف یعنی، کارخانه و مشتری به سود برسند.

مرکز فروش چرم شترمرغ
مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

قیمت پوست و چرم شترمرغ معمولا بصورت لیست قیمت در سایت قرار داده شده است که می توان با مراجعه به لیست قیمت، از قیمتها بطور کاملا اطلاع پیدا نمود، خوب است بدانید که قیمت پوست خام شترمرغ برای کارخانه دباغی چرم اهمیت بسیاری دارد و چنانچه اگر کمی تغییر کند به مراتب تاثیر خود را بر روی قیمت چرم شترمرغ خواهد گذاشت.

چرم شترمرغ در ایران
مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران
مرکز فروش چرم شترمرغ
مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

به دلیل گران قیمت بودن این محصول، مراکز و فروشگاه های چرم شترمرغ به تعداد زیاد به امر خرید و فروش این کالا روی آورده اند. و به دلیل گسترش و سوذآوری این محصول، بازار خرید و فروش چرم های تقلبی داغ است و افرادی نیز به دلیل عدم اگاهی و معامله با مراکز غیرمجاز فریب خورده و متضرر میشوند. بهتر است همیشه فقط از فروشگاهای مجاز و مطمین برای خرید استفاده کنید. شما میتوانید از طریق مراکز فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید چرم شترمرغ رنگی بصورت عمده

قیمت خرید چرم شترمرغ رنگی بصورت عمده را از چه افرادی می توان جویا شد؟ …

پاسخی بگذارید