خانه / پوست چرم شترمرغ / معتبر ترین خرید پوست چرم شترمرغ

معتبر ترین خرید پوست چرم شترمرغ

باید گفت چرم شترمرغ تقریبا بعد از از چرم کروکودیل گرانترین چرم موجود در بازار است، برای همین بعضی افراد برای کسب سود بیشتر پوست خام آن را تهیه می کنند. خرید پوست شترمرغ را می توان علاوه بر مزرعه های پرورش شترمرغ از طریق معتبرترین فروشگاه های اینترنتی هم انجام داد.
برای خرید پوست شترمرغ باید بدانیم یک شترمرغ به طور میانگین 60 سال عمر می کند، و استفاده از پوست چرم آن باید قبل از سن پیری حیوان باشد.
اگر در یک مزرعه ی پرورش شترمرغ مراقبت های پزشکی کاملی از حیوان انجام شده باشد، تغذیه حیوان نیز باکیفیت بوده باشد و همچنین نوک تیز حیوان را به خاطر اینکه مدام  با نوک به همدیگر آسیب زده و پوستشان هم در این میان ممکن است پاره و خراب شود مقداری چیده شده باشد، تا پس از اتمام سن یک سالگی هم می توان از پوست شترمرغ استفاده کرد.
ولی برای استفاده از پوست شترمرغ زمانی باید اقدام کرد که حیوان نه خیلی پیر بوده که پوست آن مرغوبیت نداشته باشد و نه خیلی جوان بوده که هنوز پوست به اندازه ی کافی رشد نکرده باشد. می توان گفت زمان بلوغ بهترین موقع استفاده از پوست حیوان است.
باید دانست مقدار پوست یک شترمرغ بالغ به طور میانگین بین 12 تا 16 فوت مترمربع است. اگر پوست این حیوان با روش های صحیح به دست آمده باشد، بهای هر یک فوت مترمربع آن تقریبا 35 دلار است. بنابراین کسی که به دنبال سود بیشتر است باید با دقت از جایی این پوست چرمی را تهیه کند که از کیفیت کار آنها مطمئن باشد.
در این میان فروشگاه های معتبر اینترنتی هم وجود دارند که چون هدف آنها جلب رضایت مشتری است، در ارائه کار باکیفیت و مرغوب به مشتری کوشش می کنند.

منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

واردات پوست چرم شترمرغ اصل در تایلند

واردات پوست چرم شترمرغ اصل در تایلند را می توان گفت که همه ساله انجام …

پاسخی بگذارید