خانه / چرم / کارگاه دباغی پوست چرم شترمرغ

کارگاه دباغی پوست چرم شترمرغ

کارگاه دباغی پوست چرم شترمرغ جزء بهترین کارخانه های چرم سازی ایران محسوب می شوند زیرا کیفیت چرم شترمرغ اهمیت بالایی دارد که دباغی تاثیر زیادی بر آن دارد.

کارگاه دباغی پوست چرم
کارگاه دباغی پوست چرم شترمرغ

کارگاه دباغی چرم پوست شترمرغ با کیفیت می تواند از رونق اقتصادی بسیاری برخوردار باشد چرا که تعداد آنها در سطح کشور زیاد نیست و هر یک می بایست نیاز ها و تقاضا های بخش بزرگی از بازار را پاسخگو باشند و بتوانند به در کنار داشتن کیفیت برتر، قیمت های مناسبی را نیز ارائه نمایند.

این قیمت ها می توانند به عنوان قیمت های روز هر فوت از چرم خام شترمرغ در کشور باشند چرا که تولید کنندگان آن کم شمار هستند.

این کارگاه ها با وجود همه این توضیحات برترین چرم پوست را از شترمرغ بدست می آورند و در این را از عمل دباغی استفاده می نمایند و این در حالی است که قیمت های آنها در بهترین حالت ممکن است.

کارگاه دباغی پوست چرم

کارگاه دباغی پوست چرم
کارگاه دباغی پوست چرم شترمرغ

کارگاه دباغی پوست چرم از زمان های خیلی دور وجود داشته است و از جمله اولین شغل های صنعتی و از اولین صنایع ایجاد شده به دست انسان است که همواره بسیار کارآمد و حتی ضروری بوده است.

چرم های حاصل از دباغی در ساخت سلاح گرفته تا لباس و ادبات دیگر مورد استفاده قرار می گرفته اند. امروزه نیز از چرم خام در موارد بسیار مختلفی و بسیاری استفاده هایی بس زیاد صورت می پذیرد.

چرم پوست شترمرغ

کارگاه دباغی پوست چرم
کارگاه دباغی پوست چرم شترمرغ

چرم پوست شترمرغ از جمله چرم هایی است که با نداشتن سابقه زیاد باز هم دارای رقابتی بسیاری در تولید است چرا که استفاده های بسیار زیادیاز آن می توان نمود و در موارد مختلفی می توان آن را برای صنایع متنوع به کار برد.

همه ی ما میدانیم که چرم شترمرغ بهترین نوع چرم در جهان محسوب می شود بنابراین می توان صادرات خوبی به دیگر کشور ها داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروشگاه چرم شترمرغ

فروشگاه اینترنتی چرم شترمرغ

فروشگاه چرم شترمرغ ایرانی این قابلیت را دارد تا بصورت حقیقی و اینترنتی خود را نشان …

پاسخی بگذارید