خانه / دسته‌بندی نشده / کیفیت تولید محصولات چرم شترمرغ در ایران

کیفیت تولید محصولات چرم شترمرغ در ایران

کیفیت تولید محصولات چرم شترمرغ در ایران چگونه است؟ آیا آنقدر راضی کننده بوده که کشورهای اروپایی را به سمت خرید از ما کشانده یا مصرف کنندگان داخلی چندان رضایتی نداشته اند که در بازار داخلی طرفداری ندارد؟
چرم شترمرغ یکی از معروف ترین چرمهای حال حاضر بازار است که به نسبت سایر چرمها، یک محصول تازه وارد محسوب می شود. این نوع چرم در دهه اخیر بسیار مورد توجه صنعت پوشاک در کشورهای اروپایی قرار گرفته و در رده چرمهای لوکس و گران قیمت قرار می گیرد. نکته ای که باید به آن توجه کرد، این است که در کشور ما متاسفانه اهمیتی به این چرم نمی دهند. در واقع تولید آن رو به بهبود است؛ لکن مصرف کنندگان داخلی هنوز اهمیت آن را آنطور که باید و شاید درک نکرده اند و در داخل کشور آنقدرها مصرف و کاربرد ندارد.
اما در عرصه صادرات چرم شترمرغ ایران جزو محبوبترین ها می باشد. از یک طرف تکیه بر تولید محصول با کیفیت برتر که اساس تفکر ایرانیان است منجر به این استقبال شده، و از طرفی ارزش پایین پول کشور ما در بازار جهانی سبب ارزان بودن چرم شترمرغ در تجارت بین الملل گشته و سیل مشتریان خارجی را به سمت خرید چرم ایرانی روانه کرده است. هر چه که باشد، چرم شترمرغ امروزه تبدیل به یکی از محصولات ممتاز در عرصه صادرات گشته و دیر نباشد که بتواند گوی سبقت را از سایر مدلهای چرم بگیرد؛ چراکه اکثر تولیدکنندگان با بررسی و آنالیز وضعیت صادرات چرمها، به این نتیجه رسیده اند که اگر تمرکز خویش را روی چرم شترمرغ بگذارند، سود بیشتری عایدشان خواهد شد.

محصولات چرم شترمرغ

وضعیت صادرات چرم شترمرغ ایرانی

با اینکه در صادرات چرم شترمرغ به کشورهای دیگر با رشد قابل توجهی روبرو هستیم، اما این نکته را نباید فراموش کنیم که سایر مدلها نیز خواهان دارند و صرفا تمرکز روی یک نوع چرم نمی تواند به مدت طولانی برای کشور درآمدزا باشد. از طرفی تولیدکنندگان با تصور اینکه چون صادرات خوب است، دست به تولید انبوه می زنند؛ حال آنکه اگر نتوانند هزینه های خویش را پوشش دهند و با صادرکنندگان پای معامله بنشینند، ضرر بسیار فراوانی خواهند کرد و همه کاسه کوزه ها را سر بازار خواهند شکست؛ حال آنکه وضعیتبازار چرم ایراندر صادرات بسیار خوب است.
هر کاری رسمی دارد و باید بتوان طبق مسیر درست پیش رفت؛ صادرات چرم شترمرغ رشد فراوانی برای تولیدکنندگان خواهد داشت؛ به شرط آنکه تولیدکنندگان بتوانند اول از همه تجار بین المللی را یافته و پس از تفاهم با آنها اقدام به تولید نمایند تا خدای نکرده دچار ضرر مازاد بر هزینه نیز نشوند.
منبع: بازار چرم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

https://ostrichleather.ir

پاسخی بگذارید