خانه / چرم شترمرغ / تجارت انواع چرم شترمرغ در منطقه خاورمیانه

تجارت انواع چرم شترمرغ در منطقه خاورمیانه

آیا می دانید که تجارت انواع چرم شترمرغ در منطقه خاورمیانه بیشتر از نقاط دیگر می باشد؟ آیا اطلاع دارید که به چه علتی تجارت چرم شترمرغ از بقیه چرم های موجود در بازار های خرید و فروش بالا تر می باشد؟

انواع چرم شترمرغ

از مهم ترین چرم هایی که در بازار های خرید و فروش به آن توجه می کنند و از بهترین نوع جرم ها می باشد، چرم به دست آمده از پوست شترمرغ است. چرا که این نوع چرم مقاومت بالاتری از بقیه چرم های موجود در بازار های چرم فروشی دارد.

می توانید این چرم های به دست آمده را در انواع مختلف صنایع و تولید لباس های بسیار گران قیمت و با ارزش استفاده کنید و پس از تهیه کردن آن ها را به فروش برسانید که گران قیمت هستند.

انواع چرم شترمرغ

تجارت انواع چرم شترمرغ

تجارت و خرید و فروش کردن چرم شترمرغ نسبت به سال های قبل نیز افزایش یافته است.

مردم رفته رفته نسبت به چرم به دست آمده از شترمرغ علاقه بیشتری نشان می دهند و چرا که در کشور های خارجی از این چرم های به دست آمده در تولید کردن لباس هایی که رد سالن های مد استفاده می کنند، به کار می برند به این علت است که از چرم هایی که در کشور تولید می گردند.

خرید های زیادی دارند و از آن ها حتی در روکش صندلی های ماشین و روکش فرمان خودرو ها استفاده می کنند و اهمیت بیشتری به این نوع چرم ها می دهند.

آیا می دانید به چه علت صادرات چرم به دست آمده از پوست پرنده شترمرغ نسبت به بقیه چرم ها بالاتر است؟

انواع چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ به خاورمیانه

همان طور که در بخش های بالا اشاره شده است صادرات چرم شترمرغ نسبت به سال های قبل افزایش چشمگیری یافته است. یکی از بهترین کارخانه های تولید کننده چرم شترمرغ در سطح خاورمیانه در کشور ایران قرار دارد.

به این علت است که مشتری های چرم شترمرغ معمولا این محصولات را از این کشور خریداری می کنند و مورد استفاده قرار می دهند. شما نیز می توانید این چرم های به دست آمده در بهترین کارخانه های کشور را خریداری کنید و از آن ها استفاده کنید.

منبع: پوست چرم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 02189714847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید چرم شترمرغ رنگی بصورت عمده

قیمت خرید چرم شترمرغ رنگی بصورت عمده را از چه افرادی می توان جویا شد؟ …

پاسخی بگذارید